Proč je moje nemocenská výplata v únoru nižší než obvykle?

Dobry den, mel bych dotaz. Za unor mi prisla vyplata nemocenske z prace, jeste za jeden den 867 korun a doplatek z CSSZ za zbytek mesice 10 245 korun. A me se to zda nejak malo. Myslel jsem, ze je nejake to nezabavitelne minimum, coz delalo kazdy mesic v prumeru skoro 13 tisic. Je to dane tim, ze unor mel malo dni nebo nekdo udelal chybu? Diky za odpoved.

Dobrý den,

bez znalosti výše vašeho příjmu nemohu posoudit, jestli vám nemocenskou spočítali správně či nikoli.