Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18357, Nezvládám splácet nebankovní půjčky

Nezvládám splácet nebankovní půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
1.7.2022 Půjčka

Dobrý den, mám dotaz. Už nevím kudy kam. Samozřejmě mám půjčky, ale vše poctivě splácím. Bohužel, několik měsíců zpět nastala špatná situace, byly potřeba peníze a nezbývalo nic jiného než mikropůjčka. Vždy jsem ji včas zaplatila, ale peníze mi prostě vždycky chybí. Nevím, jak z toho ven, jestli mi banka udělá konsolidaci. Ať splácím méně a ať se zbavím té mikropůjčky. V registru nejsem. Prosím, poraďte mi. Děkuji.

Dobrý den,

zkuste požádat o půjčku/refinancování s delší splatností v bance a z půjčených peněz doplaťte nebankovní půjčku. Pokud Vám v bance peníze nepůjčí, zatněte zuby, žijte několik měsíců o chlebu a vodě a z ušetřených peněz půjčky doplaťte.