Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #28503,Opakovaná insolvence a odpuštění dluhů
Exekuce a insolvence

Opakovaná insolvence a odpuštění dluhů, Exekuce a insolvence

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je možné jít do insolvence po pěti letech, i když nám byl nějaký dluh odpuštěn. Děkuji za odpověď.

Petr Š. Před 20 hodinami

Dobrý den, toto bohužel možné není. V případě prominutí dluhů je možné o další osobní bankrot žádat nejdříve za 12 let od data ukončení poslední insolvence.

Petr Jermář
Petr Jermář, Hlavní analytik Banky.cz Před 20 hodinami
Jak hodnotíte odpověď?
0x
0x