Co dělat, když mi nepřijdou peníze za neschopenku kvůli podepsané falešné smlouvě?

2.2.2019 Podvod

Co mám dělat, když jsem zjistil na neschopence, že mi peníze za neschopenku nepřijdou, protože jsem podepsal falešnou smlouvu, ve které všecko sedělo kromě toho, že IČO je stejně falešné jako jejich skutečná firma, takže já dělal pod falešnou firmou. Tudíž jsem dá se říct nikde nepracoval.

Dobrý den,

doporučuji podat trestní oznámení na osobu, pro kterou jste pracoval a která s Vámi falešnou smlouvu podepsala. Tento podvodník za Vás zcela jistě neplatil žádné odvody, tedy budete mít dluh minimálně na zdravotním pojištění (a doba strávená v tomto zaměstnání se Vám nezapočetla do důchodu).