Kolik mi bude vracet na daních sleva na dani při hrubém příjmu 8 000 Kč měsíčně?

16.4.2021 Daně

Dobry den, kolik mi budou vracet na danich, kdyz hruby prijem mesicne byl 8 000 a mam slevu na dani? Dekuji

Dobrý den,

při celkovém ročním příjmu 96 000 Kč byl zdanitelná super hrubá mzda 129 000 Kč, ze které jste odvedl na zálohách max. 19 000 Kč. Díky slevě na poplatníka (24 840 Kč) dostanete všechny odvedené zálohy zpět (pokud jste slevu nečerpal již v průběhu roku).