Jak se daní zisk z prodeje kryptoměny na burze, pokud peníze zůstávají na burze pro další nákup?

8.12.2021 Daně

Dobrý den, prosím Vás, i když jsem přečetl vaše články, nějak jsem nepochopil jednu věc. Pokud prodám krypto na burze s nějakým ziskem a ty peníze zůstávají na burze pro případ dalšího nákupu, daním tento zisk který tam momentálně figuruje v dolarech, nebo jej daním až jakmile si ho převedu na svůj bankovní účet? Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

daníte zisk dosažený při směně krypta na fiat nebo krypta na krypto. Není podstatné, kde máte zisk (peníze) uložený (na burze, v bance, ve slamníku).