Můžete mi vytvořit název?

Nejlevnější půjčka od Zonky
25.8.2022 Půjčka

Dobrý den, dnes jsem byla na prohlídce ubytování a paní si udělala fotku mého OP. V ten moment mi nedošlo, že to není dobrý nápad. Řekla, že je to pro urychlení k vyplnění nájemní smlouvy, kterou mi následně pošle na mail, pokud mě vybere z ostatních zájemců do dvou dnů. Existuje nějaké riziko zneužití dokladu, pokud má pořízenou fotku na svém telefonu? Děkuji

Dobrý den,

kopie OP je zneužitelná (např. ke sjednání půjčky či zřízení běžného účtu - naštěstí bývá vyžadována kopie druhého dokladu totožnosti).