Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #11358, Zřízení účtu online a smlouva přes kurýra

Zřízení účtu online a smlouva přes kurýra, Běžný účet

29.9.2020 Běžný účet

Vážení, já vám píši kvůli tomu, že jsem vyplnil formulář na bankovní účet v pátek 25.9 2020 pro mBank a v pondělí mi přišla informační zpráva, že mi přiveze Kurýr vytvořenou smlouvou a dokumenty. A banka není ochotná mně říct přesný datum a čas doručení. Co mám dělat, můžete mi prosím poradit?

Dobrý den,

nejste-li spokojen s úrovní poskytovaných služeb, nezakládejte si u dané banky běžný účet a zkuste se poohlédnout u konkurence. Na trhu máme přes 30 bank.