Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1215, Dotaz v bankovní poradně

Omylem jsem poslal dvě platby na špatné číslo účtu - jak získám své peníze zpět?

Dobrý den poslal jsem do Vaší spořitelny omylem dvě platby na shodnou částku 3130,-Kč jednu z GE money bank a druhou z Raifeisen Bank dne 29.1. v dopledních hodinách, spletl jsem si čísla bank místo 7970(Wustenrot) jsem to poslal k Vám na 7990. vše mohu doložit,že peníze měly dorazit na stavební spoření Wustenrot-můžete mi nějak pomoci k mým penězům? děkuji Holšan

Dobrý den,

nejsme banka či stavební spořitelna, ale pouze poradenský portál. Pokud cílový chybně zadaný účet neexistuje, platby se Vám vrátí automaticky zpět během následujících dvou dnů. Pokud cílový účet existuje, platby se Vám bohužel nevrátí - kontaktujte svou banku a ohlaste chybně provedenou platbu. Vaše banka bude následně kontaktovat protistranu a požadovat vrácení platby.

Petr JermářBanky.cz