Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1621, Dotaz na běžný bankovní účet

Jak získat informace o odchozích platbách po zrušení účtu u Sporitelny za rok 2013?

18.10.2014 Běžný účet

Dobry den Zrusila jsem u sporitelny ucet a Potrebuji Za rok 2013 do hledat odchozi platbu Pujde to nejak ??? Dekuji

Dobrý den,

určitě ano - banky mají povinnost uchovávat tato data 10 let zpětně. Bohužel si za to asi naúčtují poplatek.

Nebo můžete zkusit prohledat email, v případě, že jste si nechávala zasílat elektronické výpisy.