Banky.cz Bankovní poradna zdarma #172, Dotaz v bankovní poradně

Můžu si vzít vyšší půjčku a vyplatit tu stávající?

Dobry den mam dotaz Mam Pujčku 40 000kc od ceske sporitelny od unora 2012 do tedka chtel bych ji obratit pujcku jestli by bylo mozne po takove kratke dobe vzit v ceky sporitelny pujcku 100 000 a vyplatit tech 40 000kc slo by to nak udelat??

Dobrý den,

navýšit či konsolidovat půjčku určitě lze, ale bude záležet na Vašich příjmech - shledá-li je úvěrové oddělení jako dostatečné pro pokrytí celého nového dluhu, žádosti vyhověno bude.