Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1818, Dotaz na běžný bankovní účet

Nejlepší banky pro obchodování na Forexu s kvalitní platformou a výhodnými podmínkami

7.3.2015 Běžný účet

Dobry den, obchoduji na Forexu. Vyuzivam platformy u banky, protoze mi to prijde jistejsi nez sverit penize brokerske spolecnosti. Navic mam s bankou sjednany individualni podminky na vsechny typy poplatku i marze na menove pary. Nicmene nejsem prilis spokojena s platformou na obchodovani. Mohl byste mi doporucit banky kde maji s forexem zkusenosti a maji vyzkousenou a dobrou platformu? Moje pozadavky: platforma by mela umet realizovat deal bez zasahu tradera (napriklad na 2 kliknuti),melo by byt mozne nastavit alerty, stoploss i ordery. (vim, ze order a forward muze banka vnimat jako uver a podminky se sjednavaji) Rada bych take videla aktualni grafy vyvoje menovych paru a dulezite ocekavane informace ( ocekavane vyznamne prohlaseni ECB, FED a dalsi udalosti, ktere mohou mit vliv na Forex). Dekuji za pripadne doporuceni.

Dobrý den,

ohledně investic a bank, nejlépe to má propracované FIO Banka, kde vše ovládáte bez zásahu tradera/brokera pomocí intuitivní aplikace připomínající internetbanking. Poplatky jedny z nejnižších. Bohužel, FIO se přímo Forexu nevěnuje, nicméně pokud byste případně zabrousila do akcií či derivátů, je FIO jasná volba.