Kreditní karta CitiMall: Bonus 2000,-Kč a nižší půjčka? Jak to funguje a jaké jsou podmínky?

Nejlevnější půjčka od Zonky
15.5.2015 Půjčka

Dobrý den, moc bych potřebovala poradit odhledně kreditní karty CitiMall. Zajímá se o ni a nevím , zda je to opravdu tak, jak píší.Opravdu pošlou bonus 2000,-Kč a tím pádem máme o 2000 nižší půjčku?Takže zboží koupené přes kartu bude ve výsledku o dva tisíce levnější? Nebo jaký je v tom háček? Díky moc, neorientuji se v této problematice, ale rozbila se nám TV a nabídka Citi Mall mě láká.... A mohu touto kartou platit i v jiných obchodech, tj. Není podmíněna nákupy v obchodě Mall? Čtu recenze na netu, ale stejně tomu nerozumím, obávám se, že na Citi nebo v Mallu mi dají odpovědi tak, aby mne jen oblbli.... Moc děkuji za informace

Dobrý den,

první pravidlo kreditních karet od Citibank - vyhněte se jim obloukem, extrémně nevýhodné, klamavá reklama.

Funguje to tak, že z vybraných (ne všech) plateb můžete získat 2% hodnoty platby ve formě bodů do jakéhosi bonusového programu. Toť vše, nic víc. Za kartu platíte měsíčně 50 Kč poplatek (tedy ročně 600 Kč!), při překročení bezúročného období vysoký úrok 24% a karty je velmi těžké se zbavit.

Jinak s kartou můžete platit kdekoliv, nákup na mall.cz levnější o 2 000 Kč samozřejmě nebude.