Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1924, Dotaz na běžný bankovní účet

Jak poslat vklad s kódem 2600 přes banku?

18.5.2015 Běžný účet

Dobrý den přes jakou banku mohu poslat vklad když má kod 2600 . Děkuji

Dobrý den,

kód banky 2600 náleží Citibank, tedy zde se nachází cílový účet, na který chcete poslat peníze. Peníze na jakýkoliv účet u jakékoliv banky můžete poslat ze kteréhokoliv svého účtu u kterékoliv banky (je jedno, kde máte účet veden). Pokud nemáte účet u žádné banky, pak je jedinou možností peníze poslat přes složenku České pošty, ale zde jsou poměrně vysoké poplatky. V takovémto případě doporučuji raději si nějaký běžný účet zřídit, třeba u Equa Bank, kde za vedení nic neplatíte. Pracujete-li častěji s hotovostí, pak FIO Banka (také za vedení účtu nic neplatíte).