Banky.cz Bankovní poradna zdarma Reality #2165, Prodej bytu - jistotní účet

Prodej bytu - jistotní účet, Reality

Sjednejte si hypotéku online
7.9.2015 Reality

v krátkom čase pred predajom bytu v Prahe uzatvorime jistotni učet u Vás. Momentálne by som potreboval vedieť len to, akým sposobom budem platit-uhradzat poplatok za zriadenie a vedenie jistotniho uctu vo Vasej banke a v ktorom momente sa tak stane. Potrebujem ten proces zahrnut do rezervacnej zmluvy, dakujem.

Dobrý den,

nejsme banka, ale poradenský portál - pro podrobnosti kontaktujte přímo banku, u které si chcete jistotní účet zřídit.

Jinak ano - toto je nejkomplikovanější moment - jak přesně zakomponovat podmínky smlouvy o úschově (jistotní účet) do smlouvy o prodeji. Resp. jak zakomponovat podmínky smlouvy o prodeji do rezervační smlouvy. Zvažte, zda se Vám případně nevyplatí notář, který může sepsat všechny smlouvy dohromady za téměř stejnou cenu (státem daný tarif - samotná úschova vyjde pro 3 mil. Kč na cca 10 000 Kč, kupní smlouva navíc jen 2-3 000 Kč.