Péče o seniorku samotářku: Rychlé rady a odpovědi na finanční otázky

10.9.2015 Ostatní

Děkuji moc za rychlou odpověď a Váš zájem. Jak jsem již informovala jsem seniorka samotařka a za Vasi rady a rychle odpovedi Vám úprimne děkuji. Vážím si Vaši trpělivosti a vůbec, že existuji takové služby. Jsem ze staré školy a poprvé se mi podařilo "prokousat internetem" až k Vám udělalo mi to velikou radost, že jste se mne ujal. S uctou seniorka samotářka.

Dobrý den,

moc děkujeme za zpětnou vazbu a těšíme se na Vaše další dotazy.