Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #2373, Odblokování internetbankingu

Odblokování internetbankingu, Banka

19.12.2015 Banka

Dobrý den. Prosím vás, poraďte, co mám dělat. Byla jsem na nákupu v gatu, platila jsem bezkontaktní kartou, obsluhující u kasy neřekl kdy přiložit, jestli je vše v pořádku, pípla jsem to proto 3x, pak řekl v pořádku, ale mně se 3x strhly peníze. Chtěla jsem se v rychlosti přihlásit do internetového bankovnictví fio banka, bohužel jsem si neuvědomila, že mám zaplý caps lock, a účet byl zablokován z důvodu špatného heslo. Tímto se tedy ptám, zda by jste byli tak ochotní mi poradit, jak by se dal řešit problém s trhnutím peněz, které se strhnout neměli. A jak dlouho trvá zablokování účtu. Děkuji, Trubačová Daniela.

Dobrý den,

pro odblokování internetbankingu navštivte nejbližší pobočku Fio Banky, bude to odblokováno obratem. Současně můžete přímo na pobočce podat reklamaci na vícekrát stržené peníze za jednu transakci - prošetření takovéhoto případu a vrácení peněz trvá obvykle 1 měsíc.