Platební terminál, Banka

5.1.2016 Banka

Dobrý den, řeším otázku pořízení platebního terminálu pro naši provozovnu. Jaké a kde jsou asi nejlepší podmínky pro pořízení a sepsání smlouvy? Jde nějak zjistit a dohledat kde jsou jaké podmínky bank aniž bych musel do každé osobně?? Děkuji za radu

Dobrý den,

pronájem platebního terminálu nabízí pouze několik největších bank (Česká spořitelna, ČSOB, atd.). Vždy se jedná o individuální nabídku a dohodu, tedy obecné info/sazebník nenajdete a bohužel bude třeba obejít všechny banky individuálně (nebo je oslovit emailem/zavolat). Resp. najdete příliš přestřelené sazebníky, na které by nebylo dobré "kývnout" napoprvé - je třeba smlouvat.