Jak zvolit banku pro svůj nový účet? Zvažte Equa banku a její výhody pro pravidelné příjmy

29.3.2016 Běžný účet

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Potřebuji si založit nový bankovní účet a váhám, kterou banku zvolit. Na internetu jsem si přečetla poměrně dobré recenze na Equa bank. Měsíčně by mi na účet přicházelo přibližně 15 000 Kč. Mám jediný problém a to ten, že by mi nechodily peníze na účet každý měsíc. Dočetla jsem se, že právě u Equa bank není podmínkou, aby na účet v daném měsíci přišla částka v určité výši. Myslíte, že je to správná volba? Nebo máte prosím tip na nějakou pro mě lepší variantu? Předem Vám děkuji za odpověď.

Dobrý den,

volte určitě Equa bank - nejlepší nabídka na trhu, kterou konkurence již přes rok nedorovnala. Je to momentálně jediná banka, která Vám bez jakékoliv podmínky dá skutečně všechno zdarma. Alternativně lze doporučit i Fio banku či Air Bank, kde je bez podmínek zdarma vše mimo výběrů z bankomatů cizích bank.