Banky.cz Bankovní poradna zdarma #292, Dotaz v bankovní poradně

Jaký účet potřebuji pro převody z internetu a jaké jsou možnosti měny?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na jaký typ produktů bych se měl zaměřit pokud potřebuji účet takový, abych si na něj mohl posílat peníze z internetu (paypal) a zda budu potřebovat účet i s cizí měnou na svém účtu nebo zda bude stačit měna CZK? Většinou by částky neměly přesáhnout 1.000,- Kč/měsíc a rád bych si občas přeposílal peníze na jiné účty. Byl bych velice rád i za internetové bankovnictví. Pokud možno abych za účet nemusel platit žádné měsíční poplatky (vč. internetového bankovnictví). Děkuji za odpověď

Dobrý večer,

doporučuji běžný účet od mBank nebo FIO banky. Běžný provoz (příchozí/odchozí platby, platební karta, internetbanking) zdarma, rozumné podmínky, pro-klientský přístup. Stačí účet v CZK.

Petr JermářBanky.cz