Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #3156, Pro začínající podnikatele

Začněte svůj vlastní dámský fitness: Získání finančního prostředku pro váš podnik

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.11.2016 Půjčka

Pokračování dotazu č. 3155: Dobrý den, potřebuji začít ihned! Půl částky na náklady mám již k dispozici, zařízení táké, chci podnikat v oblasti dámského fitness, které je ve městě, kde žiji velice perspektivní! Mám již i vlastní klientelu. Pokud by byla pro můj obor v místě bydliště práce, tak jsem již zaměstnaná!!! Proto si chci vytvořit pracovní místo sama! Budu žádat i dotaci od ÚP. Potřebovala bych ůvěr cca 230 tis. Kč. Na splátky i náklady spojené s podnikámím finanční prostředky budu mít. Mám již vše zajištěno, jen mi chybí zbylá částka. Děkuji za odpověď. Kateřina Měřínská

Dobrý den,

já odhodlání začít vlastní podnikání velmi chválím a podporuji, ale obávám se, že se nenajde banka, která by Vám za těchto okolností bez ručení nemovitostí půjčila. Banka potřebuje vidět průkazný pravidelný příjem ze zaměstnání (dokládá se potvrzením ze mzdové účtárny) nebo v případě OSVČ z podnikání (dokládá se daňovým přiznáním za poslední 1-2 roky). Bohužel očekávaný příjem z budoucího podnikání, na které má být úvěr poskytnut, započítat nelze (není to jisté).

Dotace na pracovní místo od ÚP je dobrý nápad, lze takto získat peníze až na 1 rok (peníze se nejdříve poskytují na 6 měsíců a pak to ÚP musí schválit na dalších 6 měsíců znovu - je potřeba důsledně dodržet všechny termíny pro papírování, jinak ÚP dotaci na druhou polovinu roku neprodlouží).