Jaké jsou naše názory na produkty ZFP Group? Přečtěte si naše hodnocení a doporučení!

2.12.2016 Ostatní

dobry den, rad bych znal Vas nazor na produkty ZFP Group. dekuji

Dobrý den,

doporučuji shlédnout krátký dokument Rada na zlato ze zákulisí tzv. finančních poradců a názor si udělat sám.

Nemyslím si, že by to kdokoliv s Vašimi penězi myslel upřímněji než Vy osobně. Ať už se jedná o ZFP, OVB, Partners nebo jiné finanční poradce, vždy jsou Vám nabízeny poradenské služby zdarma. Poradce je placen provizně podle toho, jaké produkty Vám sjedná. Doporučují Vám tedy produkty, ze kterých mají největší provize. To jsou obvykle ty nejhorší produkty na trhu - dobré produkty se prodávají samy od sebe a nepotřebují být lidem nuceny praktikami na hraně klamavého jednání.

Je fascinující, že lidé jsou schopni svěřit své celoživotní úspory do rukou neznámých poradců, jejichž jedinou devizou je pěkný oblek a silné auto. Profilově se jedná povětšinou o jinak nezaměstnatelné jedince nižšího vzdělání.