Banky.cz Bankovní poradna zdarma #406, Dotaz v bankovní poradně

Jak vybrat peníze z účtu na pobočce a vyhnout se obíhání po bankomatech?

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda mohu vybrat z účtu peníze na pobočce v hotovosti. Potřebuji na výplatu zaměstnance přeně určitou částku a při výběru z bankomatu budu muset obíhat a rozměnovat. Děkuji

Dobrý den,

o jakou banku se jedná? Valná většina bank umožňuje výběr hotovosti na pobočce, samozřejmě v jakékoliv výši.