Banky.cz Bankovní poradna zdarma #603, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat půjčku u banky po zamítnutí žádosti v České spořitelně kvůli starému dluhu?

dobry den je moznost ziskani pujcky u banky kdyz v ceske sporitelne me ji zamitli z duvodu drivejsiho dluhu z brezna 2012 1420kc? dekuji

Dobrý den,

možné to je, ale bude záležet na detailech a okolnostech dřívějšího dluhu (splácen včas, pozdě, jiný problém, atd.) a Vašem aktuálním čistém měsíčním příjmu (nutné doložit min. 7,5-8000 při bezproblémové úvěrové historii).