Banky.cz Bankovní poradna zdarma #641, Dotaz v bankovní poradně

Jakou banku zvolit pro založení účtu pro Bytové družstvo? Rady a tipy pro výběr fyzicky existující banky

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jakou banku zvolit při založení účtu pro Bytové družstvo. Na co si dát pozor. Ráda bych banku přímo fyzicky existující, ne internetovou, budeme chtít vkládat a vybírat peníze na hotovosti. Děkuji za radu Winklerová Hana

Dobrý den,

doporučuji běžný účet od FIO banky, která nabízí právnickým osobám (vše od OSVČ až po družstva a společenství) stejné podmínky jako osobám fyzickým a účet zcela bez poplatků, který je možné vést i jako transparentní. Hotovostí operace samozřejmě možné, nejedná se o čistě internetovou banku.