Jaká je důvěryhodnost banky ABN Amro z Londýna a jak chrání moje citlivé údaje?

24.4.2018 Podvod

Dobrý den, chci se zeptat, je banka ABN Amro z Londýna důvěryhodná? Může být můj účet nějak zneužit, když jim sdělím IBAN a BIC? A poslední dotaz, zda v uvedené bance pracuje Rick Owens. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ABN Amro je důvěryhodná banka, ale v posledních týdnech se internet jen hemží podvodníky, kteří se za ABN Amro vydávají (konkrétně právě za londýnskou pobočku). IBAN ani BIC zneužitelný není. Banky mají tisíce zaměstnanců a nikdo Vám v rámci ochrany osobních údajů nemůže sdělit, kdo kde pracuje či nepracuje. Doporučuji ihned ukončit veškerou komunikaci s podvodníky, kteří Vám naslibovali pohádkové zbohatnutí, ale ve skutečnosti z Vás jen budou tahat peníze.