Autorizační SMS, Banka

23.10.2018 Banka

Dobry den, mam dotaz ohledne UniCredit Bank. Mam spor. ucet Prima a k nemu bezny ucet, resp. na drivejsich papirovych vypisech je oznacen jako techn. ucet. Nyni mam intern. bankovnictvi. Pokud posilam platbu nebo menim trv. prikaz, platim (i pri vstupu na inter. bank.) za sms klic, a to 1,50 Kc/ 1 klic. Sdeleni banky je jednou, ze za klic se plati, podruhe ze ne. Dekuji. Druhy dotaz: u EQUA banky, pokud mam trv. prikaz(y) nebo chci provest platbu (v ramci CR) a mam i ceske mobilni cislo, ale ziji v zahranici, muze byt problem pri zaslani autorizacniho kodu z banky na toto cislo do zahranici. Dekuji

Dobrý den,

zaslání potvrzovacího kódu přes SMS by mělo být u všech bank zdarma. Pokud Vám za toto UniCredit Bank něco účtuje, je možná čas změnit banku. Výjimkou může být zasílání SMS na zahraniční číslo, které může být zpoplatněno. U Equa bank (i ostatních bank) není problém se zasíláním SMS na české číslo, které se nachází v zahraničí.