Banka MVST Afrika, Podvod

14.5.2023 Podvod

Pokračování dotazu č. 21362: Dobrý den, já samozřejmě toto beru na vědomí, jsme lidi, jiní tvorové toto nedělají. Především mi šlo zároveň o to, zdali vůbec existuje banka bvst v Africe. Další info - pokud by bylo vše ok, pak nechápu, proč daňový úřad nepošle nebo nedá příkaz zaplatit daň z převodu a 1 800 $. Nevím. Můžete poradit.

Dobrý den,

ještě jednou - jde o podvod, žádná taková banka neexistuje, celou dobu si s Vámi píší podvodníci, kteří se z Vás snaží dostat peníze pod smyšlenými záminkami (poplatky a daně za převod). Nemá absolutně žádný smysl si s podvodníky dále psát a zjišťovat, jestli jejich smyšlená banka náhodou neexistuje, atd. I kdyby banka skutečně existovala, stále by šlo o podvod (podvodníci by jen vystupovali jménem existující banky). Podobných emailů o zbohatnutí generují denně roboti statisíce - každý má podobných zpráv plný spam. Nemá smysl se tím jakkoliv zabývat.