Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #17386, Běžný účet pro občana Ukrajiny

Běžný účet pro občana Ukrajiny, Běžný účet

23.3.2022 Běžný účet

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaký účet by byl nejvýhodnější pro ukrajinského občana, který tady bude žít a pracovat do konce války na Ukrajině. Může si ho sjednat online nebo musí navštívit pobočku? Děkuji

Dobrý den,

doporučuji Chytrý účet od RB, který je veden zdarma a bez podmínek. V případě občana Ukrajiny bude nutné osobně navštívit pobočku.