Bezplatný vklad valut, Běžný účet

16.4.2019 Běžný účet

Dobrý den, může se spořící účet využít pro ukládání eur bez poplatku? Děkuji

Dobrý den,

Banka Creditas umožňuje vklad valut až do výše ekvivalentu 375 000 Kč bez poplatku a nabízí běžný účet a termínovaný vklad vedený v EUR. Peníze ovšem můžete vložit i na korunový spořící účet (pak by se vkládaná částka převedla na koruny kurzem banky). Většina ostatních bank si za vklad valut účtuje nemalé poplatky.