Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #14660, Cestovní pojištění k platební kartě

Jak připojistit náklady spojené s Covidem ke stávajícímu cestovnímu pojištění?

28.6.2021 Běžný účet

Dobrý den, dlouhodobě platím celoročně 55 Kč měsíčně cestovní pojištěni varianta B u Kooperativy ke kartě České spořitelny. Teď potřebuji připojištění na náklady spojené s Covidem. Byla jsem odkázána na internetové bankovnictví, ale tam mi to nabízí pouze celkové pojištění jako bych ještě neměla žádné uzavřené. Je možnost buď navýšení dosavadní částky nebo připojištění na Covid léčení a případné storno letu na konkrétní cestu? Děkuji

Dobrý den,

doporučuji toto ověřit přímo u České spořitelny, u které máte sjednané cestovní pojištění k platební kartě.