Banky.cz Bankovní poradna zdarma Osobní a rodinné finance #9179, Chci začít podnikat, ale mám dluhy a exekuce

Chci začít podnikat, ale mám dluhy a exekuce, Osobní a rodinné finance

Dobrý den, jsem v bance vedený jako dlužník a také mám exekuci. Již dříve jsem podnikal jako živnostník s manželkou, na kterou byl vystaven ŽL. Dnes pracuji v cizině a mám možnost opět podnikat v oboru stavebnictví. Problém je, že nemám finance na rozjezd firmy. Uvažoval jsem o založení s.r.o. nebo si koupit již založenou s.r.o. s historii a která je plátcem DPH. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

začínající firmě bez ziskové historie banky peníze nepůjčí. Vám coby fyzické osobě banky bohužel taktéž nepůjčí z důvodu exekuce a dluhů.