Chybné předčíslí, Platba

17.2.2018 Platba

Dobrý den, poslal jsem pojistné na účet 2727-2727/2700 místo na účet 2727/2700. Chtěl bych se zeptat, co s tím mám dělat? Je to moje chyba. Děkuji.

Dobrý den,

nejprve si ověřte, zda-li se Vám platba sama nevrátila zpět (pokud chybně zadané číslo účtu neexistovalo, peníze se vrátí zpět do 4 pracovních dní). Jestliže se peníze nevrátily, byly připsány na chybně zadaný cílový účet. Při chybě v předčíslí je pravděpodobné, že peníze dorazily na správný účet (horší by byla chyba v čísle účtu nebo v kódu banky). Doporučuji kontaktovat vaši pojišťovnu a ověřit si s ní, že k ní peníze skutečně dorazily.