Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #8793, Cizinec umírá na rakovinu a slibuje dar

Cizinec umírá na rakovinu a slibuje dar, Podvod

1.2.2020 Podvod

Dobry den, obdrzela jsem zpravu na FB, ze Anna marie rousseau daruje 1 000 000 eur, pan nuno rodrigez se mnou komunikuje, stale po mne vyzaduje nejake finance a ne male castky. Chci se zeptat, jestli ta Anna marie rousseau umira udajne na rakovinu krku. Uz jsme panu Nonu rodrigezovi odeslali dvakrat financni castku, ale stale po nas chce penize. Prosim sdelte mi, zda se zaklada na pravde, ze pani anna marie rousseau daruje 1 000 000 eur.

Dobrý den,

samozřejmě nikdo takový neexistuje, neumírá na rakovinu - jedná se o klasický podvod. Své peníze bohužel již neuvidíte, neboť podvodníci pravděpodobně sídlí v zemi se špatnou vymahatelností práva (např. Afrika). Pro příště si pamatujte, že nikdo neznámý Vám nikdy neodkáže ani nedaruje žádné peníze.