Banky.cz Banky.cz Bankovní poradna zdarma Daně #13775, Daňové přiznání

Daňové přiznání, Daně

Dobry den, chtela bych se zeptat, kdyz jsem ke konci brezna odeslala postou dane za rok 2020, kdy mi prijde preplatek? A ozvou se mi, ze to prevzali? Predem moc dekuji.

Máte jiný dotaz? Ptejte se

Dobrý den,

daňový přeplatek Vám bude vyplacen během následujících 2 měsíců (s ohledem na aktuální kapacity vašeho FÚ). Potvrzení o přijetí daňového přiznání poštou FÚ nezasílá.

Pavel StrašákBanky.cz

Máte jiný dotaz? Ptejte se

Články ZE SVĚTA FINANCÍ

Výpočet bonity? Roli hrají příjmy, výdaje i vaše pohlaví

Výpočet bonity? Roli hrají příjmy, výdaje i vaše pohlaví

15.9.2021, Hypotéka, Autor: Luboš Gregor

Dá mi banka hypotéku, jakou potřebuji? Nebo odejdu s prázdnou? To jsou otázky, kterou řeší každý žadatel o hypoteční úvěr. O tom, jaká bude odpověď, rozhoduje několik faktorů. A jedním z nejdůležitějších je vaše bonita. Proto vám řekneme, co tento pojem znamená a z čeho výpočet bonity vychází.

Uniqa pojišťovna dokončila sloučení s Axou. A je číslem 5 na trhu

Uniqa pojišťovna dokončila sloučení s Axou. A je číslem 5 na trhu

13.9.2021, Pojištění, Autor: Jan Klusák

Hotovo, Uniqa pojišťovna už je pátým největším pojistitelem na českém trhu. Rozhodlo o tom spojení s Axa pojišťovnou a Axa životní pojišťovnou. Uniqa díky tomu převzala 800 000 jejich klientů. A svůj tržní podíl navýšila na skoro 8 %.

Podnikatelský účet – co vám může přinést, a kdy se bez něj naopak obejdete jako OSVČ i jako firma?

Podnikatelský účet – co vám může přinést, a kdy se bez něj naopak obejdete jako OSVČ i jako firma?

11.9.2021, Běžný účet, Autor: Lenka Rutteová

Stali jste se OSVČ a přemýšlíte, zda budete muset mít podnikatelský účet? Možná si říkáte, že si jej založíte dobrovolně, protože by mohl nabídnout něco zajímavého. Ale co? Případně máte novou firmu a nejste si jistí, kdy přesně musí s.r.o. podnikatelský účet mít a kdy jej legislativa nevyžaduje. V našem článku najdete všechny informace, které ohledně podnikatelských účtů pro začátek potřebujete.

Čtěte více
Novinky, zajímavosti a tipy ze světa financí a bankovnictví přesně psané pro běžného uživatele

Poradna banky.cz - ptáte se

IW

#15345, Výběr peněz od brokera, Podvod, 16.9.2021

Dobry den, zadala jsem brokera o zastaveni uctu a vybrani penez z tohoto uctu, ale broker neodpovida. Nevim na koho se mam obratit, aby mi s timto problemem pomohl. Kazdy den mi ubyvaji na uctu penize. Dekuji za pomoc.

Dobrý den, o jakého brokera se jedná? Nejedná se o podvod? Pokud jste své peníze svěřila neznámému cizinci, který Vás kontaktoval přes email, sociální sítě či telefonicky a slíbil Vám pohádkové investice, jedná se o podvod.

M

#15344, Přivýdělek při registraci na úřadu práce, Osobní a rodinné finance, 16.9.2021

Dobry den , chci se zeptat, jestli při podpoře v nezaměstnanosti je možné mít brigádu.

Dobrý den, ano, coby registrovaná osoba na úřadu práce pobírající podporu v nezaměstnanosti si můžete měsíčně v rámci tzv. nekolidujícího zaměstnání přivydělat až 7 600 Kč hrubého.

SHB

#15343, Zneužití kopie OP, Podvod, 15.9.2021

Pokračování dotazu č. 15335: Dobrý den, mám si tedy vyměnit kartu a udělat novou občanku? Děkuji

Dobrý den, podvodníkům do hlavy nevidíte a nemůžete tušit, proč a k čemu žádali kopie vašich dokladů (možná jim šlo jen o peníze, které z Vás již vytáhli, možná plánují i zneužití dokladů). Máte-li pocit, že cílem podvodníků je zneužití kopii OP, raději si nechte vydat nový doklad totožnosti. Přední strana kreditní karty s neúplným číslem zneužitelná není.

Prohlédnout další dotazy
Celkem více než 15 300 přehledně členěných dotazů


Banky v ČR