Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #12309, Dědictví z Pobřeží slonoviny

Dědictví z Pobřeží slonoviny, Podvod

5.1.2021 Podvod

Dobrý den, mám dědický fond v řádu milionů USD uložený v Bance Atlantique v Abidjanu - Pobřeží Slonoviny. Mám k tomu dokumenty: 1. Čestné prohlášení Přísaha Nového Příjemce - že jsem dědicem toho fondu od Soudu v Cote d Ivore Abidjan 2. Osvědčení o původu certifikátu o původu od Ministerstva Financí v Abidjanu 3. Certifikát schválení převodu fondu na můj účet v ČR od Ministra Financí v Cote d Ivore 4. Dokument : International Wire Transfer Confirmation Slip - od Banky Atlantique Cote d Ivore na můj účet v Bance v ČR A nyní mám dotaz: jaké dokumenty ještě potřebuji, nebo jaké úkony a náležitosti musím splnit, aby mohl být uskutečněn vlastní převod tohoto fondu na můj účet v ČR? Převezme naše Banka finance na můj účet bez problémů? Dále co budu muset učinit v ČR po uložení financí na mém účtu v Bance v ČR.

Dobrý den,

jedná se o podvod, nic v Africe nedědíte. Cílem podvodníků je z Vás pouze vytáhnout peníze (budou žádat úhradu smyšlených poplatků, budou Vám psát jménem banky, notáře a dalších osob, nechají Vás přihlásit třeba i do falešného internetového bankovnictví).