Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #18159, Dědictví ze zahraničí

Varování před podvodem: Jak se bránit proti falešným dědictvím a vymáhání neoprávněných poplatků

11.6.2022 Podvod

Dobrý den, prosím o pomoc a radu. Před 2 lety mne přes email oslovil pán ohledně dědictví. Od té doby pořad jen platím nějaké poplatky za otevření účtů v jejich zemi, soudce, notáře a vždy slibuji, že je to poslední poplatek. Teď po mně žádají z USA zaplatit poslední poplatek 7 000 euro a 1 150 euro za otevřeni nerezidenčního účtu, jinak že budu stíhaná za finanční podvod a půjdu do vězení. Jsem už na dně a kvůli poplatkům jsem se dostala do dluhů. Nevím jestli věřit, že opravdu nějaký fond existuje, když dokumenty od právníků mi přijdou důvěryhodné a obavy z vězení jsou větší, když nezaplatím jejich poplatky. Děkuji

Dobrý den,

žádné dědictví na Vás v zahraničí nečeká. Celou dobu si s Vámi píší podvodníci, kteří z Vás jen tahají peníze pod smyšlenými záminkami a jménem smyšlených osob a institucí. O peníze poslané podvodníkům jste bohužel definitivně přišla. Žádné další peníze podvodníků neposílejte - žádné stíhání ani vězení Vám nehrozí.