Eshop neposlal zboží, Podvod

7.12.2021 Podvod

Dobrý den, 22.11. jsem odeslala platbu za kabát na účet 5432742/0800, v.s.2388069379, s.s.55. Bohužel jsem dosud neobdržela ani kabát ani zprávu. Snažila jsem se kontaktovat domnělý eshop, ale tam mi sdělili, že toto číslo účtu nemají. Mohli byste mi sdělit, komu účet patří? Nebo jen poradit, jak celou záležitost řešit? Moc děkuji.

Dobrý den,

pokud Vám eshop poslal platební údaje s tímto účtem, nemůže Vám následně tvrdit, že takový účet nemá. Pravděpodobně se jedná o podvod, který doporučuji nahlásit Policii ČR. Jméno majitele účtu je bankovním tajemství, banky Vám jej sdělit nemohou.