Jak dopsat darovací smlouvu k vybavení bez dokladu o koupi?

Dobrý den, mám na sebe exekuci a polepili mi vybavení, které jsme jako rodina dostali od příbuzných jako dar ale bez písemné smlouvy, jenom ústní - před několika lety. Je možné darovací smlouvu dopsat dodatečně, když už nemají doklad o koupi? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

není podstatné, jestli jste zabavený majetek dostali darem nebo jste si ho koupili - exekutor ho může obstavit tak jako tak. Zpětné dopisování darovacích smluv tak nemá smysl.