Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #22302, Francouzský bankéř slíbil dědictví

Francouzský bankéř slíbil dědictví, Podvod

26.10.2023 Podvod

Dobrý den, Jean Laurent Bonnafe ze mě vymámil již 68 175 korun v eurech a poplatky za urgentní platby již přes 70 000 Kč, ačkoliv jsem neměla peníze a vše jsem si vypůjčila. Tento muž vystupoval jako ředitel nebo manažer banky Axa v Paříži ve Francii Prý dědictví po paní Silvie Asverusove, která zemřela na rakovinu v hrdle a se kterou jsem si psala ještě když žila. Teď po mně žádá dalších 95 000 Kč, abych se soudila s její rodinou o dědictví 470 000 euro. Psal, že už probíhá převod peněz na můj účet, když se ozvala údajná rodina zemřelé paní Silvie Asverusove, která požaduje, abych zaplatila 3 800 euro, aby mi nedělali potíže s převodem na můj účet. Ačkoliv v jejich dokumentech za které jsem zaplatila 195 euro je jasné uvedené, že její rodina nemá žádné právo na její peníze. Je to ten stejný podvod? Jé to již druhý případ. Nahlaste to Policii ČR, zřejmě si tento pán který má veřejné fotografie na Facebooku jako manažer banky BNP Paribas nebo banky Axa učinil byznys z těchto podvodů. Měl by pykat před soudem a ve vězení a vrátit zpět lidem peníze které z nich vylákal za účelem darů peněz.

Dobrý den,

jde samozřejmě o podvod, o peníze zaslané podvodníkům jste bohužel definitivně přišla. Policie s tímto mnoho nezmůže - dokud budou lidé ochotni věřit podobným pohádkám o zázračném zbohatnutí a budou ochotni posílat peníze neznámým lidem na druhý konec světa, nic se nezmění.