Ins. správce nám prodal dům, Exekuce a insolvence

Dobrý den, chci se zeptat co mám dělat, když s námi insolvenční správce nekomunikuje, a nyní nám prodal dům. Musím ho opustit nebo co mám dělat? Nedal nám ani vědět, že dům prodává. Pokyn k prodeji vydal zajištěný věřitel. Kdyby dal vědět, tak by to syn vyplatil.

Dobrý den,

pokud byl váš dům prodán, přišli jste o právo v něm bydlet. Je třeba se vystěhovat a dům předat novému majiteli. V případě zajištěných věřitelů o prodeji nerozhoduje ins. správce ale přímo zajištěný věřitel (ins. správce nemohl konat jinak).