Jak se vypořádávat s pohledávkou za oddlužení v insolvenci?

Dobrý den, měl bych dotaz. Požádal jsem o insolvenci. Soud mi oddlužení povolil. Nyní čekám na uplynutí lhůty 60 dní pro přihlášení pohledávek věřitelů. Cca po 30 dnech se mi objevila v ins. rejstříku Pohledávka za majetkovou podstatou (vyrozumění o uplatnění pohledávky za majetkovou podstatou nebo pohledávky jí postavené na rovenu). Jedná se o pohledávku za sepis a podání návrhu na povolení oddlužení. Musím tuto pohledávku už nyní uhradit? Nebo mi bude připočtena k ostatním přihlášeným pohledávkám do insolvenčního řízení? Mockrát děkuji za odpověď.

Dobrý den,

tato pohledávka bude připočtena k ostatních přihlášeným pohledávkám a vše bude spláceno v rámci insolvence. Nemusíte a dokonce ani nesmíte hradit žádnou vybranou pohledávku bokem ze svého (jednalo by se o zvýhodňování vybraného věřitele, které je v ins. nepřípustné).