Jak zvýšit darovací smlouvu při pobírání rodičovského příspěvku v insolvenci?

Dobrý den, chci se zeptat, jsem v insolvenci druhým rokem, mám to na 5 let. Jsem normálně zaměstnaná a můj dotaz zní - když půjdu na rodičák který pak vychází na 3 roky 9 000 Kč, o kolik by mi musel manžel zvýšit darovací smlouvu? Teď ji mám na 800 Kč. A stačilo by, když se to bude posílat z manželova účtu, nic z rodičáku neodevzdávat? Děkuji

Dobrý den,

bylo-li ins. řízení zahájené po 6/2019, je třeba měsíčně splácet min. 2 200 Kč. Se dvěma vyživovanými osobami (manžel, 1 dítě) byste potřebovala mít čistý příjem 22 000 Kč (k rodičovské 9 000 Kč darovací smlouvu na 13 000 Kč. Nemáte-li zúžené SJM, měli byste insolvencí procházet s manželem společně.