Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18083, Jak vytáhnout peníze z kreditní karty

Jak vytáhnout peníze z kreditní karty, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
1.6.2022 Půjčka

Pokračování dotazu č. 18079: Zdravím, to bylo špatně pochopeno, já si nepotřebuji pujčovat na nájem a podobně, to co jsem tam napsal. Jde mi o to vytáhnout z karty maximální množství peněz, použít je 55 dní na zaplacení něčeho jiného a svoje peníze mít mezitím na nějakém spořicím účtu. Peníze potom samozřejmě vrátit všechny bez toho, aby banka dostala jakékoliv úroky ;-) Nejlépe je daný dluh zaplatit jinou kreditní kartou, ze které máte nějaké benefity z placení kartou (UCB) tak, že na tom získáte 2x a nejlépe když z toho dostáváte i státní příspěvek tak dokonce 3x násobně :-) Jedna taková existuje, je od mallpay a všechno tohle splňuje. Tak bych potřeboval ještě další ;-) A žádnou jsem zatím neobjevil a Vy tady o tom máte docela dobrý přehled, tak třeba byste měli nějaký tip.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. Nápad dobrý, ale takto kreditní karty bohužel nefungují. Bezúročné období se vztahuje pouze na platby kartou (nikoliv na výběr hotovosti či převod peněz z kreditky na účet). Z každé platby kartou má banka provizi, a proto klientům může nabídnout bezúročné období, benefity či jiné výhody. Z převodu peněz na účet či z výběru z bankomatu banka nic nemá, a proto za tyto operace nic nenabízí.