Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #8976, Kdo je majitelem účtu?

Kdo je majitelem účtu s číslem 1028571897/6100?

17.2.2020 Podvod

Zajímalo by mě, čí je účet číslo 1028571897/6100

Dobrý den,

informace o majiteli účtu jsou bankovním tajemstvím, které Vám banka sdělit nemůže. Nicméně po zadání tohoto čísla účtu do vyhledávače najdete mnoho odkazů na příspěvky o podvedených zákaznících, tedy účet pravděpodobně patří podvodníkovi, který inzeruje své zboží na online bazarech. Pokud jste byl také podveden, podejte trestní oznámení na neznámého pachatele a Policie ČR vše vyšetří.