Kolik jsem splatila dluhů?, Exekuce a insolvence

Dobry den, dluh 140 000 Kč, zaplaceno 130 000 Kč (splátky bez odečtu poplatků ins. správci), zaplaceno 80 000 (po odečtu poplatků ins. správci). Která částka se počítá do úhrady insolvence? Tu, kterou zasílám nebo tu, kde se odečte poplatek správci? Děkuji

Dobrý den,

ve Vašem případě jste zatím ze svého dluhu 140 000 Kč splatila 80 000 Kč (57%). Poplatky uhrazené insolvenčnímu správci (50 000 Kč) jsou odměna insolvenčního správce za správu vašeho osobního bankrotu (nepočítají se do uhrazeného dluhu).