Banky.cz Bankovní poradna zdarma Exekuce a insolvence #7035, Kolik mi bude zůstávat navíc od června 2019?

Kolik mi z příjmu zůstane po zahájení insolvence a částečném invalidním důchodu?

Dobrý den, jsem v insolvenci od prosince 2017, v domácnosti jsem s manželem a studujícím synem, pracuji na poloviční úvazek a můj čistý příjem je cca 22 000 Kč. Dále jsem pak v částečném inv. důchodu 1. stupně a můj důchod činí 7 800 Kč. Kolik mi z tohoto příjmu zůstane teď od 1.6.2019? Doteď mi zůstávalo z výplaty od zaměstnavatele cca 12 900 Kč a důchod byl celý odesílán insol. správci.

Dobrý den,

z celkového příjmu 29 800 Kč Vám bude nově zůstávat 16 072 Kč.