Jak na půl roku zrušit trvalé platby na sociálního pojištění jako OSVČ?

Dobrý den, pochopila jsem správně, že jako OSVČ můžu nyní (v době koronavirové pandemie) na půl roku zrušit trvalé platby na sociálního pojištění?

Dobrý den,

parlament včera schválil úlevu pro živnostníky v podobě odpuštění sociálních a zdravotních odvodů v minimální výši na dobu 6 měsíců (březen-srpen). Celkem tak živnostníci ušetří 29 376 Kč. Odvody nad zákonné minimum živnostníci doplatí při ročním zúčtování.