Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #10378, Krádež peněz z účtu

Krádež peněz z účtu, Podvod

9.6.2020 Podvod

Pokračování dotazu č. 10372: Dobry den, byl mi napadnut Google účet a tam převedeny peníze do her bez mého vědomi a bez mého souhlasu (až sama banka mě upozornila, že mám na účtu divně pohyby). Když vám bankéř řekne, že do 2 dnů budete mít peníze na účtu, tak s tím počítáte Za druhé, měla mi být vystavena kreditní karta. Za 18 dní mi ji nebyl nikdo schopný doručit, teď se mi strhne 120 Kč za to, že karta nebyla doručena. Budu kontaktovat generální ředitele a takhle to nenechám.

Dobrý den,

banka musí celou věc prošetřit a na vyřízení reklamace má 30 dnů. Pravděpodobně pochybil pobočkový pracovník, který Vám slíbil vyřízení do 2 dnů, protože tato lhůta opravdu není reálná. Vydání kreditní karty bylo možná stornováno, neboť banka může peníze půjčit jen osobě s pravidelným a dostatečným příjem (Vy jste nezaměstnaný). Kontaktovat generálního ředitele je zbytečné, on nebude řešit, že nemáte na nájem.