Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #17058, Kupující ze zahraničí

Je tato nabídka na prodej zboží opravdu podvod? Potřebuji radu.

27.2.2022 Podvod

Dobry den, prosim radu, jestli se nejedna o podvod. Predem dekuji

Ahoj, Je tato položka stále k dispozici na prodej? Pokud ano, Hanna Csikova 8:25 (před 5 hodinami) Dobry den, ano postel je stale na prodej.cena s rostem ( bez matrace) 4500,- puvodni cena 7000,- v pripade zajmu ci dotazu na tel. 605704733 nebo (pouze sms ) 7 Karl Alexandra 8:30 (před 5 hodinami) komu: mně OK. mám o zboží opravdu zájem. Žiji v Americe a po potvrzení platby zajistím vyzvednutí zboží prostřednictvím přepravní společnosti a nyní zaplatím celkovou částku za zboží bankovním převodem. nyní chci, abyste se mi vrátili s níže požadovanými údaji potřebnými pro platbu celkové částky na váš účet: Jméno majitele účtu Číslo účtu Jméno banky Iban Telefon Adresa Město poštovní směrovací číslo Celková částka položky. Nyní čekám na vaši rychlou odpověď. S pozdravem, paní Karl Alexandra.

Dobrý den,

jedná se o podvod. Proč by cizinec z Ameriky kupoval použitou dětskou postel na českém bazaru za 4 500 Kč? Jen samotná doprava by vyšla na násobek této ceny. Vy přece také použité bazarové věci nenakupujete v Austrálii.